england RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

england RPG

welcome in the london, the town of secrets,
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
welcome!
welcome to england RPG!
mnenja,      Pasica
dogodki
oglaševanje
mnenja,      Pretty-little-liar-pasic

mnenja,      220px-turkishtowncesme
uporabni linki

 

 mnenja,

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
SABRINE

SABRINE


Število prispevkov : 90
Join date : 30/11/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimePet Nov 30, 2012 5:54 pm

    tema, namenjena mnenjem o forumu.
Nazaj na vrh Go down
unknown!
Gost




mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: unknown!   mnenja,      Icon_minitimePon Dec 10, 2012 2:19 am

hej. mene moti to da eni tak kopirajo imena likov... pa se ne nameravat reg pa to in sam zdaj rečem da tisti lockwood priimek je čist sfejkan od mene. -.-'
Nazaj na vrh Go down
SABRINE

SABRINE


Število prispevkov : 90
Join date : 30/11/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimePon Dec 10, 2012 2:26 am

    no, tega administrcija ni kriva, če ti ni prav, je najbolje, da kontaktiraš uporabnika EVE, ki poseduje lik amadei lockwood. ga bom tudi opozorila, da se to ne počne,
Nazaj na vrh Go down
calanthe garnet

calanthe garnet


Število prispevkov : 16
Join date : 03/12/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimeTor Dec 11, 2012 2:54 am

đizs krajst kot da priimek lockwood ni bil uporabljen že ene stokrat. to je tko kot da bi jst napisala da je kdo sfejkal "moj" priimek Garnet lol xD
Nazaj na vrh Go down
unkown.
Gost




mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: unknown.   mnenja,      Icon_minitimePet Dec 14, 2012 7:00 am

aja? pametni smo nekam. ma seveda je fejkau, če je on na tistem forumu reg. in še meni je enkrat celotno ime fejkal -.-' in brez skrbi vem da je fejkal in btw je star komaj 11 in afkors si ne more neki svojga zmislit in on to sfejka pol c': mam dokaze ja..
Nazaj na vrh Go down
SABRINE

SABRINE


Število prispevkov : 90
Join date : 30/11/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimePet Dec 14, 2012 7:12 am

    prosim, da ne žališ uporabnikov, in tudi takšne pripombe so pretirano neumestne, moram reči. in mislim, da je žalitev, če rečeš, da je nekdo star 11 let, ker s tem ni narobe popolnoma nič. in glede navigacije - glede na to, da jaz trenutno več ne nadzorujem grafike, samo vsebino foruma, se boš morala pritožiti pri EVE ali grafičarki. in prepričana sem, da lahko admina kontaktiraš (da, EVE je moški, pa kaj?) tudi po gmailu. torej nobenih pritožb več tu, prosim,
Nazaj na vrh Go down
calanthe garnet

calanthe garnet


Število prispevkov : 16
Join date : 03/12/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimePet Dec 14, 2012 9:23 am

joj in kaj je tak problem če je sfejkal tvoje ime? kot da si ga lastiš al nekej.. nvem kakšne dokaze lahko imaš ker pač ime ni tvoja lastnina, al pa se mogoče pišeš v resnici lockwood.. no pa še to če bi se pisal/a lockwood še ne pomeni da ne sme tvojga priimka uporabit. mal se prej pozanimaj kot pa da tu nekaj za brezveze pišeš če se ne spoznaš to. in ja kaj če je 11 let. očitno je bolj zrel od tebe, ki to pišeš in imaš takšne otročje da bog pomagaj.

p.s.: admini oprostite za moj izpad, ampak mi gre takšno brezvezno pisanje pač na živce in se ne morem zadržat x)
Nazaj na vrh Go down
SABRINE

SABRINE


Število prispevkov : 90
Join date : 30/11/2012

mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitimePet Dec 14, 2012 6:12 pm

    prav, to je opravičeno, ampak naslednji 'izpadi' ne bodo prezrti. tako da se prosim zadržite, obe,
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mnenja,      Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja,    mnenja,      Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
mnenja,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
england RPG :: dancing in the dark in the pale moonlight, :: i feel it in the air,-
Pojdi na: